Модний верхній одяг осінь-зима 2016 2017


Наймодніші тенденції для верхнього одягу на сезон осінь-зима 2016-2017 на сьогодні. Я хочу внести таку різноманітність в сухий стандартний огляд модних трендів, також ми з Вами розглянемо що нам пропонують магазини в крокової доступності. Ми подивимося наскільки ці тренди відбиваються в сегменті мас-маркету. Подивимося на приклади таких відділів, як Zara, Манга, звичайно ж заглянь на сайт ЕЙСус, і на багато інших ресурсів.

До перші трендам можна віднести жіночий верхній одяг оптом від виробника Україна, яку дизайнери пропонують нам приміряти на себе в цьому сезоні, це пальто, Кейп і плащі накидки, і все це в стилі пончо. Кейп були помічені у великої кількості знаменитих дизайнерів, як наприклад Прада і Джуманджі. Але якщо розглядати з того що ми можемо купити в найближчому торговому центрі, то я можу запропонувати вам дуже цікавий кейп з відділу Лав Репаблик. Напевно найбільша кількість Кейп представлено на сайті Asos.

Модна верхній одяг осінь-зима 2016, 2017. Второй тренд дуже подобається дівчатам, швидше за все вже хто то і приміряв на себе, а якщо ви ще вибіраете — придивляєтеся, то порадую вас тим що пальто з запахом знову в тренді дизайнерів вже не перший рік надихає кімоно , для нових образів пальто з запахом. У будь-якому торговому центрі, недалеко від нас ми можемо зустріти такі моделі пальто. Великий вибір можна побачити на сайтах в інтернеті, у парочку також я знайшла у Кіри Пластініної I Love Republic.

Модное пальто женское оптом в интернет магазине ArandaFashion

Верхній одяг тренди 2017

Верхній одяг тренди 2017

Моду на яскраві шуби можна віднести до третього тренду. Це саме та шуби зроблені зі штучного хутра. Соковиті кольори хутряного пальта, кожушка або хутряні курточки, це дуже оригінальний спосіб прогнати тугу і смуток, які часто пов’язують нас холодні пори року. Шкода що не всі вирішили додати цей прекрасний тренд в свої базові осінньо-зимові колекції. Напевно найбільша кількість представлених на сайті Асус.

Тренд на леопардовий принт, я віднесла до четвертого типу верхньому одязі. Нещодавно принт з леопардовим забарвленням вважався основною межею несмаку, а на сьогоднішній день навіть найвідоміші дизайнери, такі як наприклад Prado додали цей принт собі в осінньо-зимові колекції. І напевно найдивовижніші приємно що саме цей тренд підхопили більшість мережевих відділів, таких як наприклад zara. Безумовно сайт Асус як завжди лідер за кількістю самих трендових речей.

На п’ятій позиції один з моїх найулюбленіших трендів, це колір хакі і стиль мілітарі. Відтінок хакі був представлений в самій широкій лінійці від темно оливкового до більш холодного відтінку полину. Якщо вам як і мені дуже близький цей тренд то раджу зазирнути в такі відділи як Zara, Stradivarius, мангал і звичайно ж сайт Asus представляє досить велику лінійку цього тренда.

Шосту позицію в цьому списку хочу віддати тому тренду, який ніколи не втратить актуальності це класика-класичне елегантне жіноче пальто Україна оптом. Все повертаються до класики, як би не виявляли свій талант дизайнери. Якщо класичне пальто це саме ваш вибір, то я раджу вам почати свою справу Снігова королева. Кінцеве і недороге по бюджету можна класичне пальто знайти в відділі концепт Клаб і Оджи, плюс в H & M звичайно ж, як завжди, представлена велика лінійка саме класичних мотивів, Сайт Ейсу безумовно, ця хвиля вона теж не обходить стороною.

Наши пуховики женские зимние оптом не дадут вам замерзнуть!

Модний верхній одяг зима 2016 2017

Модний верхній одяг зима 2016 2017

Модна верхній одяг осінь-зима 2016, 2017. Клетка на пальто і на куртках в цьому сезоні буде саме шостим трендом у верхньому одязі. У верхньому одязі клітина представлена в великих кількостях, причому її стиль в різних інтерпретаціях спокійну і оригінальну рідко можна зустріти у відділах ічінда і Зара, більш оригінальні яскраві можна зустріти в відділі Манга. Звичайно ж сайт ЕЙСус представляє нам просто найширший вибір клітини від дрібної до великої, від синьої до червоної.

8 місце моєму сьогоднішньому в списку я хочу віддати тенденції на тренчі. Вирішили нагадати дизайнери в цьому році нам про те, що у будь-якої дівчини однозначно повинен бути в шафі гарний модний тренч. Сегмент мас маркету повністю поділяє цю філософію, і дуже красиві тренчі можна зустріти вирахуванням в зорі. Мені дуже сподобався в кольорі Хакі в Страдіваріус, але і звичайно ж я просто не можу вам не показати просто дуже гарний френч представлений на сайті Asos.

Оригінальні зимові пуховики оптом це наступний тренд. Дизайнери доклали всіх зусиль в цьому році щось би звернути нашу увагу на цей предмет одягу, який дуже багато хто знаходить занадто простим і непривабливим. Симпатичні пуховики можна зустріти в зорі, але напевно самий найоригінальніший я знайшла на сайті російських дизайнерів. Об’ємні, яскраві все в відповідність основним тенденціям цього осінньо-зимового сезону. Більш спокійні але також трендові звичайно ж на сайті Asus.

У нас залишився один тренд, це тренд дуже явно використовуємо і любимо Європі. На сьогоднішній день в нашій країні він не отримав велику кількість шанувальників. Зараз я говорю про куртки-бомбери. Більша частина дизайнерів прикрасила куртки бомбер дуже яскравим квітковим принтом, напевно найбільший колекцією красивих яскравих бомбер може в цьому році похвалитися Страдіваріус. Також дуже багато бомберів з красивим орнаментом можна зустріти в Zara і манго. Безумовно я не змогла пройти повз російських дизайнерів тому що теж є кілька красивих цікавих не надто дорогих варіантів. Звичайно на сайті ЕЙСус теж є, то на що можна подивитися. Це були 10 основних трендів на верхній одяг майбутньому осінньо зимовому сезоні 2016-2017 погода.

0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Добавить комментарий